Түбән Камада «ЭТО ТО,СЭР!» халыкара инвестицион форумы үтәчәк

2019 елның 11-12 апрельдә Түбән Камада «ЭТО ТО,СЭР!» халыкара инвестицион форумы үтәчәк.

Форумны Татарстанның инвестицион үсеш агентлыгы һәм ТР Түбән Кама муниципаль районының Башкарма комитеты оештыра.

Форумның максаты – Татарстан Республикасының һәм Түбән Кама муниципаль районының зур инвестицион, икътисади, кадрлар, фәнни һәм мәдәни потенциалын күрсәтергә.

Форум ярдәмендә катнашучылар яңа килешүләрне һәм табышлы контрактларны ирешә алалар.

Форумны оештыручылар шулай ук амбицияле бурычлар куялар: республикага яңа инвесторларны җәлеп итү, яңа инвестицияләрне җәлеп итү өчен шәһәртөзүче эшханәләрне стимульләштерү.

Халыкара инвестицион форумда 700 артык кеше катнашачак: эшмәкәрләр, нефтехимия һәм нефть эшкәртү сәнәгатенең зур оешмалары җитәкчеләре, КХР, Төркия һәм башка илләрдән чит ил делегацияләре, РФ һәм ТР субъектлары, чит илләрдә ТР Вәкаләтле вәкилләр.

Ике көн форум күргәзмәсе эшләчәк, 50 мәгълүмати стендта Татарстанның инвестицион үсеш агентлыгы, сәнәгый һәм инвестицион парклар, 5 УКСИҮТ, банклар, югары белем оешмалар һ.б. күрсәтеләчәк.

Халыкара инвестицион форум мәйданында шулай ук 4 секция эшләчәк. Пленар утырыш барышында «Кече шәһәрләргә инвестицияләр» темасына дискуссия булачак. Дискуссиядә шулай ук республика, шәһәрләр һәм районнар җитәкчелеге, ТАИФ һәм Татнефть компанияләр, РФда Татарстан вәкаләтле вәкилләре, инвесторлар катнашачак.

«ЭТО ТО,СЭР!»да эш эшлекле мөнәсәбәтләрне ныгытырга мөмкинлек бирәчәк.

Халыкара инвестицион форумга регистрация һәм форум программасы белән танышырга мөмкин сайтта http://nkinvestforum.ru

26.02.2019
©2003—2015 Татарстан Республикасының Министрлар Кабинеты. Материалларны тулы яки өлешчә куллану очрагында сылтама мәҗбүри